Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngëtarja Serbe Kopjon Zaiminën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[28-10-2015]
Kënga më e fundit e Zaiminës është "Blackout", në bashkëpunim me Elgit Dodën, ku ajo shfaqet shumë e nxehtë.Në videoklip shihet me një fustan të hapur ngjyrë të kuqe dhe mesa duket dikush është frymëzuar nga këngëtarja shqiptare. Ajo është Jelena Karleuša, këngëtare e njohur nga Serbia.Fustani është i njejtë perpos ngjyrës ku Jelena e ka të zi. Fotoja e Zaiminës me fustan të kuq është postuar në Instagram para 13 javësh, ndërsa e Jelenës para 11 javësh.Shpesh herë është përfolur se të tjerët kopjojnë Jelenën, por këaj here shihet qartë se ajo ka kopjuar Zaiminën. (Lura Smailhasanaj - teksteshqip.com)


      Zaimina Vasjari - Blackout (Feat.Elgit Doda) [Teksti dhe Klipi]

Komente 2