Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Sonte Me Prit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Te kerkoj neper kujtime
pa ty sonte e vetme jam
mundohem te harroj
premtimet me lendojne
ne krahet e tua, se di ke po shtrengon
prape pa ty dhe ti pa mua
pse ste kam, cdo cast te dua
dhe pyes veten te mungoj
nuk mundem me une te duroj
edhe nje dite

(refreni)
Sonte me prit
te prita gjate une ty te dua
sonte me prit
kete nate me ty, tjeter nuk dua

E lendove zemren time
lamtumiren kur me dhe
mundohem te harroj
por pa ty nuk jetoj
puthjet e tua, se di kujt ja dhuron
prape pa ty dhe ti pa mua
pse ste kam, cdo cast te dua
dhe pyes veten te mungoj
nuk mundem me une te duroj
edhe nje dite

(refreni)
Sonte me prit
te prita gjate une ty te dua
sonte me prit
kete nate me ty, tjeter nuk dua

(2x)
Sonte me prit
te prita gjate une ty te dua
sonte me prit
kete nate me ty, tjeter nuk dua


Zaimina Vasjari - Sonte Me Prit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Me Prit".
3. Video është e këngës "Sonte Me Prit", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 4