Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Mos Me Provoko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

se une luaj
mos me thuaj...

Sa kam pritur une, nuk doja te pres
dhe vendosa nje dite te behet cte jete..
pse te vuaj une kur te vuajn te tjeret
nuk kam kohe qe te humb kete here

jam me fat se kam cdo gje me pelqen
jam me fat se zoti me beri te jem
por nuk mund te jap kur shume pretendon
dhe nuk dua te fal asnjeher

ref: se une luaj mos me thuaj dhe timos kerko
se si dua dhe ke dua ste intereson..
me nuk vuaj dhe e huja do jem per ke do
ik largohu kthehu mbrapa mos me provoko (2x)

Sa kam pritur une nuk doja te pres
dhe vendosa nje dite te behet cte jete
pse te vuaj une kur te vuajn te tjere
nuk kam me kohe te humbas kete here

jam me fat se kamcdo gje me pelqen
jam me fat se zoti me beri te jem
por nuk mund te jap kur shume pretendon
dhe nuk dua te fal asnjehere

ref:se une luaj mos me thuaj dhe ti mos kerko
se si dua dhe ke dua ste intereson
me nuk vuaj dhe e huaj do jem per kedo
ik largohu ktheu mbrapa mos me provoko(2x)


Ky tekst u dërgua nga Alboweetnes

Zaimina Vasjari - Mos Me Provoko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Provoko".
3. Video është e këngës "Mos Me Provoko", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 0