Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Golden Eagle (Feat. Baboo Darabuka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  17

Pijen qe ti e pi eshte Golden Eagle
pijen qe ti e don eshte Golden Eagle
pija qe ty t'freskon eshte Golden Eagle
shijen qe kurr s'e harron
me Golden eagle ti e don
Full energy sa her qe ti e merr
Golden Eagle ohh e gjen ne çdo ven
me shije te zjarr qe ku s'e harron
me golden Eagle çdo dit dhe me shum e don


Ky tekst u dërgua nga EgiZaimina Vasjari
Featuring: Baboo Darabuka
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/02/2013


Zaimina Vasjari - Golden Eagle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Golden Eagle".
3. Video është e këngës "Golden Eagle", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 0