Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Shumë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  42

Fresh pak deri sa te behet nxeht
po m pelqe dhe pik
ai momenti kur te mirat vin vet.. Yeah!
nuk te ndodh çdo dit
ne zonen e rrezikut sot ti erdhe
kujdes si te rrish, ti kujdes se si do rrish
te m ndjesh dhe von, veri flak, jemi ne
kujdesh mos e prish, ti kujdes jo mos e prish

Ref..
shum shum shum Ti po don
shum shum shum Ti po don.... I got it
shum shum shum Ti po don
shum shum shum Ti po don.... You got it

Fol pak, mos u fute shum thell.. Yeah!
s'kemi mo muzik
qellimin e vertet un e kuptoj
duhesh pak ti me prit
ne zonen e rrezikut sot ti erdhe
kujdes si te rrish, ti kujdes se si do rrish
te m ndjesh dhe von, veri flak, jemi ne
kujdesh mos e prish, ti kujdes jo mos e prish

Ref..3x
shum shum shum Ti po don
shum shum shum Ti po don.... I got it
shum shum shum Ti po don
shum shum shum Ti po don.... You got it

Damelo eh... Damelo eh... Damelo eh


Ky tekst u dërgua nga Egzon KaloshiZaimina Vasjari
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/06/2014
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Zaimina Vasjari - Shumë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shumë".
3. Video është e këngës "Shumë", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 1