A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Zana is a popular singer of Pop music. Më datë 1 Qershor 2018, Zana publikon videoklipin "Qesi Don"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Venera Visoka

Ana Bakaj

Elona

Diinora

Ariana Bushati

Armela Tusha

Ajsel

Enkeleda Gjongeci

Emma (Emanuela Manaj)

Kristine Elezaj


Tags: Zana

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019