Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Premierë: Zanfina Flet Ekskluzivisht Për Klipin E Ri “Nuk Po Të Shoh”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
[16-07-2015]
Këngëtarja Zanfina Ismaili sapo ka lansuar videoklipin e saj më të ri "Nuk po të shoh", një këngë rimtike verore e cila i përshtatet mjaft shumë ditëve të nxehta për momentin.Në një prononcim për teksteshqip.com Zanfina ka rrëfyer më shumë rreth projektit si dhe ndryshimeve që ka sjellë kësaj here në klip.
"Po e kemi publikuar spotin. Është punuar në Massive Production, e ndërsa sa i përket ndryshimeve po, kemi dashur të ndryshojmë stil paksa. Dhe mos të jetë këngë e zakonshme", ka thënë Zanfina.Ajo gjithashtu ka treguar se sezonin veror e ka të ngjeshur mjaft shumë edhe me data & koncerte, si dhe shumë shpejt do të publikojë një këngë të re në bashkpunim me Big Mamen & Teuta Selimin:
"Sa i përket koncerteve do të jem e pranishme në vendet shqip folese dhe kudo që më kërkon publiku im. E ndërsa sa i përket këngës me Big-un & Teutën ende nuk kam ndonjë përgjigjje konkrete, por gjithsesi do t'ju imformoj me kohë".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Zanfina - Nuk Po Të Shoh (Feat.Labinot Rexha) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet