A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Zanfina - As I Fundit As I Pari


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2006

2006-08-04T00:00:00

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Video Art

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '06"

Këngë e albumit:

"Nje Puthje"

Pjesëmarrëse në

VFM 2007

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2006

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 1


Zemer,
mos më pyet,
për ne te dy,
jo jo s'dua te kem asnjë kujtim
e di shumë mirë do të me kaloj
jam mir jam keq , vetëm do jetoj
do gjej nje motiv te harroj
ti me beso per her te fundit
do ndryshoj
ti nuk e din nuk e din ti
sa shume te kam duruar
dhe "Te Dua"kurr se theni
nuk kam mbaruar...!

REF:2x
As i fundit as i pari
Jo jo s'je ti[HEY]
Dhe pse do t'me marri malli
Ma mir pa ty[MASHALLA]

Zemer,
mos më pyet,
për ne te dy,
jo jo s'dua te kem asnjë kujtim
e di shumë mirë do të me kaloj
jam mir jam keq
vetem do jetoj

REF:2x
As i fundit as i pari
Jo jo s'je ti[HEY]
Dhe pse do t'me marri malli
Ma mir pa ty
[MASHALLA]


Ky tekst u dërgua nga Noza
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019