A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Zanfina - Ti S'do T'ja Dish


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nje Puthje"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4


Ti sdo tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.(4x)

U mundova..
Te te doja....
Ne qdo fjale ty te degjoja
Ti e dije une do shkoja
Sa shume dojeee
Te ta thoja....??

Ti sdo tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.

Ti sdo tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.


Ky tekst u dërgua nga Marigona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019