A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Zanfina - Tradheti Po Te Vjen Era


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nje Puthje"


Se meriton ti zemren time
Se vleren kurrr nuk ja ke dit
Dje rastesisht te kam degjuar
Kur tjeterkujt i thojshe te kam shpirt.

Rreff:

Tradheti po te vjen era
Tradhetin n'gjak e ke
Mua po me ben fajtore
E veten se sheh

Tradheti po tvjen era
Qdo dite e qdo nate
Deri tash te kam duruar
S'te duroj me gjat.

II

Se meriton ti zemren time
Sepse katil gjithmone ke mbet
Dikur se dija se kush ishe
Por tash ta njoh fytyren e vertet


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019