Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Nuk Po Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

SHPESH KOM DASHT
ME IK
PREJ TEJE ZEMER
SE ME TY NUK E BON
ASNI FEMER
2x
JO ME TY
JO ME TY
ASNJI NUK MUN ME SHTY
2x
JO ME TY
JO ME TY
ASNJI NUK E BON ME SHTY
2x
JOM LODH PREJ TEJE
E DIN KREJT RRETH MEJE
NON-STOP I HIN FELLI
BON SKENA MIDIS SHEHRIT
REF:
4x
NUK PO DU
NUK PO DU
NUK POM DUHESH MA

SHPESH KOM DASH
ME IK
PREJ TEJE ZEMER
SE ME TY NUK E BON
ASNJI FEMER
2x
JO ME TY
JO ME TY
ASNJI NUK MUN' ME SHTY
2x
JO ME TY
JO ME TY
ASNJI NUK MUN' ME SHTY
2x
JOM LODH PREJ TEJE
E DIN KREJT RRETH MEJE
NON-STOP I HIN FELLIT
BON SKENA MIDIS SHEHRIT
REF:
4x
NUK PO DU
NUK PO DU
NUK ME DUHESH MA


Ky tekst u dërgua nga Nesa-Moza


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zanfina
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/01/2016


Zanfina - Nuk Po Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Po Du".
3. Video është e këngës "Nuk Po Du", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 0