Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Beka - Qofshi Shendosh Ju Ku Jetoni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bashke ne festa dasma e gezime, kurbetqaret kur vijne ne vendlindje, flasin malet fusha e deti, kane ardhe lulet prej gurbetit, mire se vini ju paste nana bashke me ju fillon dhe kanga, gezojne qytetet rruge e fashatra mbushen sheshet e jehojne dasmat, mire erdhet thote shiptarija na u njom vendi e na u njom shpija dy tri nere ne vjet gezojne shiptaret veq kur vijne bashke mergimatert kohen tjeter gezon vetmija se ne dy veta ka met shpija me malle te njerzve telefoni qofshi shnosh ju ku jetoni, vijn per pashke e per bajram jete gjatesi e drite në vatan shperthejne darsamat gurbetqaret ne atdhe martojne beqarte hajt per hajr e shume te mira ashte mbush vendi gjevahira shpejte kalon gezimi si anderr kur percjellim nuse dhanderr, mire se erdhet thote shiptarija na u njom vendi e na u njom shpija dy tri nere ne vjet gezojne shiptaret veq kur vijne bashke mergimatert kohen tjeter gezon vetmija se ne dy veta ka met shpija me malle te njerzve telefoni qofshi shnosh ju ku jetoni, me malle te njerzve telefoni qofshi shnosh ju ku jetoni
Zef Beka
Publikimi: 19/02/2011


Zef Beka - Qofshi Shendosh Ju Ku Jetoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qofshi Shendosh Ju Ku Jetoni".
3. Video është e këngës "Qofshi Shendosh Ju Ku Jetoni", por nuk këndohet nga Zef Beka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zef Beka:


Komente 0