A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Zef Nika - Gabova


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/10/2018

2018-10-31T15:25:37


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gabova" kënduar nga Zef Nika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zef Nika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shqiprim Sylejmani - Gabova

Dashurova teper e kam dasht kurr se harroj ate koh
Dashurova e jam qmend pas saj tash ësht von se ajo mla
Dashurova teper e kam dasht kurr se harroj ate koh
Dashurova e jam qmend pas saj tash ësht von se ajo mla

Ref:
Gabova qe e lash kur nevoj pat per mu
Tani qe se kam ngat shum jam ka vuj
Gabova qe e lash kur nevoj pat per mu
Tani qe se kam ngat shum jam ka vuj

E lendova tash spo jam i qet
Gabova tash ja di krejt
Dashurova e jam qmend pas saj
Tash ësht von se ajo mla
E lendova tash spo jam i qet
Gabova tash ja di krejt
Dashurova e jam qmend pas saj
Tash ësht von se ajo mla

Ref :
Gabova qe e lash kur nevoj pat per mu
Tani qe se kam ngat shum jam ka vuj
Gabova qe e lash kur nevoj pat per mu
Tani qe se kam ngat shum jam ka vuj ..

Besiana Tolaj - Gabova

Reptura:
Mo ket Zemren time ti mo kurr nuk ki me pas
Deri dje je kon me mu Sot mfal jom me tjeter kon
Shum von un e kuptova qka ki menu ti per mu
Krejt kohen ta kushtova e kuptova sje per mu

Refreni:
Niher njet une gabova se ty te Dashurova
Per dikon te Pavler shum perto une Luftova
Ti mu ma theve Zemren e ma Lendove Shpirtin
Mo nuk jom si perpara une tash e kom gjet Princin

Reptura:
E di shum kom gabu se t'besova une ty
Dashuria e Sinqert krejt n'urrejtje tash u kthy
Fjalet e tua te rrejshme tash shko thuja tjeter kujt
Mo nuk du met pa me Sy tash per mu je nje i huj

Refreni:
Niher njet une gabova se ty te Dashurova
Per dikon te Pavler shum perto une Luftova
Ti mu ma theve Zemren e ma Lendove Shpirtin
Mo nuk jom si perpara une tash e kom gjet Princin

Lyric Master - Gabova

1 :
S'kam besuar asnjeher qe ty do t'humbas
ti me mbushe plot hidherim
Asnje her ne jet kurr vet nuk t'kisha lon
po ky osht fati im
Largohu sa me larg ti shko kurr me në jet
s'dua t'shoh
nje zemer e lendove ti
po pse ndodhi kjo ??

Ref x2 :
Gabova gabova qe ty te dashurova
gabova shum gabova,gabovaa

2 :
E di shum u mashtrova
asgje une nuk kuptova
gabova pse t'njoftovaa
un ty mir nuk te njoha e shum ty te besova
nga ty shum u lendova
largohu sa me larg
ti shko kurr me në jet
s'dua t'shoh
nje zemer e lendove ti
po pse ndodhi kjo ?

Ref x2 :
Gabova gabova qe ty te dashurova
gabova shum gabova gabovaa

Pas gjith ksaj kohe qe kena kalu bashk un tash e kom kuptu qe preson t'gabum jom dashuru gabova u dashurova

Ref x2 :
Gabova gabova qe ty te dashurova
gabova shum gabova gabovaaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019