Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Zef Nika - Trojet E Temal Dushmanit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/10/2018

2018-10-31T11:28:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trojet E Temal Dushmanit" kënduar nga Zef Nika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zef Nika i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zef Nika:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet