Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Nika - Hajde Moj Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me ka zan dashnija
e me ka zan meraku
kur jam afer teje
zemer po me vlon gjaku
jo nuk du ma naze
se boll durova
veq e jemja je
le ta din krejt bota

Ref: hajde moj dashni
veq me thuj qa don
qa t thon goja jote
jam aj qe ta plotson
hajde moj dashni
se veq ty po du
mos lyp ma mir
se nuk gjen si mu

Pik mu bane n zemer
prej dites qe t pash
mu ke ba ilaq
qe shpirtin ma knaq
gjum nuk kam ne sy
shum per ty po vuj
perveq dores teme
nuk t prek dor e huj

Ref: hajde moj dashni
veq me thuj cka don
Cka t thon goja jote
jam ai qe ta plotson
hajde moj dashni
se veq ty po du
mos me lyp ma mir
se nuk gjen si mu
Zef Nika
Publikimi: 31/05/2020


Zef Nika - Hajde Moj Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Moj Dashni".
3. Video është e këngës "Hajde Moj Dashni", por nuk këndohet nga Zef Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zef Nika:


Komente 0