Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Nika - Moj Zemer Moj Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me nje fjal me nje buzeqeshje
Zemra ne heshtje dashurohet
Sot tkam larg me kilometra
Dhe me shum dashnia me shtohet
Cdo mengjes e cdo buz nate djelli lind e perendon mbushem frym prej dashnis sate zemra tlyp syri te deshiron


Ref: Moj zemer moj zemer mju ke ba shpirtit merak
Per mu je ma e bukra enderr
Kisha dasht me tpa cdo nat
Moj zemer moj zemer
Kilometrat numra jan
Kur dy shpirta duhen teper ska largesi qe mund ti ndaj


Nje mesazh ma ndryshon diten
I harroj 1 milion halle
Ska distanc qe mund dashnin
Nese esht dashni e madhe
Cdo mengjes e cdo buz nate djelli lind e perendon mbushem frym prej dashnis sate zemra tlyp syri te deshiron

Ky tekst u dërgua nga Zef NikaPublikimi: 08/01/2022
Muzika: Zef Nika
Orkestrimi: Luan Dagistani
Tex: Daniel Njebza


Zef Nika - Moj Zemer Moj Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Zemer Moj Zemer".
3. Video është e këngës "Moj Zemer Moj Zemer", por nuk këndohet nga Zef Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zef Nika:


Komente 0