Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zemri Vejseli - Po Fryn Era Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po fryn era hova hova shiju po pikon
ja con cauces ane mban fjoket ne ballkon x2

Mos dil ne ballkon oj cauc ti moj lulje molles
Cover: Ibrahim Kasami - Po Fryn Era
Zemri Vejseli
Publikimi: 18/12/2021
Orkestrimi: Baki Korg
Teksti: Zelfi Hasani
Studio: XhoniZemri Vejseli - Po Fryn Era
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Fryn Era".
3. Video është e këngës "Po Fryn Era", por nuk këndohet nga Zemri Vejseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zemri Vejseli:


Komente 0