Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Hidhet Vallja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hidhet vallja , vallja e par vallja e par , hidhet valllja , vallja e par , vallja e par

kush vallzon u mbuloft me ar u mbuloft me ar

Hidhet vallja vallja e dyt vallja e dyt hidhet vallja vallja e dyt vallja e dyt

Kush s'vallezon i plaqin syt kush s'vallezon i plaqin syt i plaqin syt


Ky tekst u dërgua nga King


Nuk kemi video për këtë këngë.
Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Hidhet Vallja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhet Vallja".
3. Video është e këngës "Hidhet Vallja", por nuk këndohet nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:


Komente 0