Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli - Ke Sheshi Bezistanit & Ke Porta E Kalas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Mu ke sheshi ke bezistani goc e vogel moj tu kalu x2
mka lind zemra ne elbasan tjeter vend o nuk du me ndru x2

ne dritare moj me ke dal me shikon o moj me goj sme flet x2
per at nishan qe mke ne ball kujtimi bukur te paska mbet x2


ke porta ke porta ke porta e kalasx2
o atyy rri per hera skam qti baj sevdas aman aman
aty rri per hera skam qti baj sevdas..

ke dera.. ke deraa te pret djali ty..o aty rrin per hera qaj me lot ne sy x2


Ky tekst u dërgua nga R.b


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zenel Doli
Publikimi: 28/03/2008


Zenel Doli - Ke Sheshi Bezistanit & Ke Porta E Kalas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Sheshi Bezistanit & Ke Porta E Kalas".
3. Video është e këngës "Ke Sheshi Bezistanit & Ke Porta E Kalas", por nuk këndohet nga Zenel Doli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:


Komente 0