Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Kur Ka Ra Kushtrimi Kosov Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kur Ka Ra Kushtrimi n'Kosov
Kur Ka Ra Kushtrimi n'Kosov
Jan Bashku Qytet Katunet
Edhe Bjeshket Me Malsur
Jan Bashku Qytet Katunet
Edhe Bjeshket Me Malsur
Mir Luftu-e Kan Pej e Gjakov
Mir Luftu-e Kan Pej e Gjakov
Mir Luftoj Prizeren Prishti e Llapi Me Rugov
Mir Luftoj Prizeren Prishti e Llapi Me Rugov
Q'na u Mush Kjo Tok Me Deshmor
Q'na u Mush Kjo Tok Me Deshmor
Te Na Rroj e Jona Kosov
Te Na Rroj-o Per Gjithmon


Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Kur Ka Ra Kushtrimi Kosov
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ka Ra Kushtrimi Kosov".
3. Video është e këngës "Kur Ka Ra Kushtrimi Kosov", por nuk këndohet nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:


Komente 0