Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

ZeeroMan - Un Po Du Me Pi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"N'gom"

Komente

Asnjë Koment

03/04/2012

2012-04-03T12:44:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Un Po Du Me Pi" kënduar nga ZeeroMan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga ZeeroMan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet