Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

ZeeroMan - Skit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"N'gom"

Komente

Asnjë Koment

03/04/2012

2012-04-03T12:44:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Skit" kënduar nga ZeeroMan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ogi - Skit

OGI...

Dokmi si Mafija stylin shum ma Gangsta
ski sha me bo se grushtin tem e Ha
me Vllavin tem ktu rruges halo
kemi hyp perpjet e kurr skina me ra
jemi rrit n Rrug me Telashe e Probleme
krejt senet sha i kem as njo su kan e bleme
ja kina nis mu vesh gjon e ma gjon
se ktu neve shum mir osht ka na shkon
jemi ma t ron po n gjep skem Beton
hajt gjoje njo qi si na mun e bon YEE

BesiG...

Apet ktu n SKIT me OGI qiki sen Apnormal
si Fitnes t mon fort si Ajroplan hec n ton bot
Rapin tem n Beat si Ftyra jote per Tok
si Grushti qysh ka ven n Sy
kshyri kta Jankera n Paranoja kan hi
se kur po na nin si me kalu shdo Stine
gzim si 2 Paci tash me hyp n Bin
NoClue osht ktu tu e vazhdu
deri sa kini me kuptu qi s shkon kshtu
far Llafe po bini as vet nuk pe dini po shitni STARSA pi Rapit lidhje skini
per shdo Person prej juve e kom ni Lajm kan Hanger rre amo sdojn me pranu o MAN

Reeph - Skit

Spari her kur hina..u perballa me shum probleme
Epo tash kur him-na..E bojm n'mnyren ma extreme
veq 11 vjet i pata..kur e shkrujta textin e par
Meniher mas 1 javeh..Edhe inqizimin e pata marr
Mas 1 kohe tu bo sene treja-Stili u ndryshu komplet
Ja nisa underground-it..E kurr skom knu per lek
A nashta pse KOM-LEK...E JOM-KEK n'kit RAP-RRYM
E boj rap-in perqef-E n'kit qimnone lekt-s'mvyn
BIG FORCE..Pas 1 kohe u formu-me 5 veta t'ver8
jena bo shum t'ron-E tjert kan met si fleta t'leht

Mery - Skit

......................................................
Leje se qa thojn shok se perndryshe i boj gjak
Qe sa njeri po bon hap rri mas meje mos u kap
Kurdo une nxerri hak po menewe dost e ki
Badihava prap e ki thojshte ti un qa pe di
S ss kejt i kena s s s qe kujena
SHQIPET E PERGJAKSHME SH-SH-SH SHQIPET ME DY KRENA
Kshyr ku ke arsyja 1 2 1 skom newoj per kto trija
......................................................

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga ZeeroMan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet