Zhorzheta Sota

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Zhorzheta Sota është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Mzika ka qenë pasioni i saj që nga fëmijëria. Ndonëse muzikën e kishte shumë pasion, por sidomos e dominuar nga pasiguritë, ajo e shtyrë dhe nga prindërit vendosi të studiojë në botën eshkencës, por pasionin e ndrydhur prej vitesh ajo kërkon ta, çlirojë, duke marrë pjesë në “The Voice”. Zhorzheta ka vendosur që pjesëmarrjen në këtë sfidë t’ua bëj surprizë prindërve të saj. Ajo nuk i ka informuar ata për pjesëmarrjen në “The Voice”, duke i lënë që...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Enia

Nilsa Hysi

Olta Kaferi

Matilda Mati

Ayssel Kristuli

Deborah Dollapi

Albora

Jenny Jonas

Sara Kapo

Klaudia D.


Tags: Zhorzheta Sota

Krijo Një Kartolinë