Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zinxhirt - U Get Clapt On Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

......................
U get clapt on per qata mos qo kry
U get clapt on per qata mos qo kry
U get clapt on per qata mos qo kry
U get clapt on per qata mos qo kry
......................

......................
Ok ok per betoni kryt ta thej
Per betoni kryt ma then per betoni kryt ta thej
Pra meno mir haver na zdina me lu fer
E kryna meniher se alltin e maj nkerr
Po do qisi po do qasi ju qe zdini kryt me ul
Me ardh nevoja mshelet goja pistolja ja nis mu ...
Po thojn jom shum coolllll e din qe kom fllo
U get clap on per qata mos bon zo
......................

Ref; 2
......................
U get clapt on per qata mos qo kry
U get clapt on per qata mos qo kry
U get clapt on per qata mos qo kry
U get clapt on per qata mos qo kry
......................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendZinxhirt
Publikimi: 06/09/2010


Zinxhirt - U Get Clapt On
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Get Clapt On".
3. Video është e këngës "U Get Clapt On", por nuk këndohet nga Zinxhirt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zinxhirt:


Komente 0