A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zogjte E Nates

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Zogjte E Nates is a group/singers. Në Prill 2005, Zogjte E Nates marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Gjakun Ta Kam Fale"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albi Dhe Eri

Bloody Gangstaz Family

Okupatorat

P.E.Z

Dpk

Down Town

West

Armial

Pozitiv Records

Te Tjeret


Tags: Zogjte E Nates

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019