Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Zyber Avdiu - Je Me E Bukura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Me E Bukura".
3. Video është e këngës "Je Me E Bukura", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Zyber Avdiu - Je Me E Bukura Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/09/2010

2010-09-08T20:10:10+00:00e kur te pash moj,
o moj syn oj zie
e je me e bukura moj
n'ket nahie

pamja jote moj, simpatike
e je me e bukura moj
ti zemren ma fike

jalla jalla, sa te du
e hajde vajze aman
jalla rri me mu (ref 2x)

e kur te pash moj
o me mercedeze
a ma con mallin aman
si Jennifer Lopeze

pamja jote moj, simpatike
je me e bukuar moj
ti zemren ma fike

(ref 2x)


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë