Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Zyber Avdiu - Zadja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zadja".
3. Video është e këngës "Zadja", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zyber Avdiu - Zadja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

19/03/2012

2012-03-19T09:18:11+00:00O kur kjo Zadja ish martu,
o ish mashtru, e ish zezu.
e ka mar burrin rakixhi;
dit e nat po rrin tuj pi

Kuku ca tka gjet moj Zade;
e po tma zen rakia, e ti then brit
e te rrah sa her te vjen te shpia

E kur kjo Zadja ish martu
o ish martu, e ish zezu
e ka mar burrin kumarxhi
i hup paret me shoqni
e tan diten rrin nkafe tuj pi

Kuku ca tka gjet moj Zade;
e po tma zen rakia, e ti then brit
e te rrah sa her te vjen te shpia


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet