Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Kush Nuk Ban Sefa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kush nuk ban o sot sevda
nuk e din se ka dynja (2x)

(ref 2x)
hajt ti cakrrojm gotat sy me sy
kendojm kenge, e ngrejm ndodhi

kush gezohet me shoqeri
nuk e di se ka rini (2x)

(ref 2x)

kush n'ket jete nuk dashuron
me mire eshte te mos jeton (2x)

(ref 2x)

Albumi: -A po vjen me mue- Shkup 1996


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 01/12/1995


Zyber Avdiu - Kush Nuk Ban Sefa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Nuk Ban Sefa".
3. Video është e këngës "Kush Nuk Ban Sefa", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0