Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Se Kam Qare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

a me ndihmon o zoti i madh
kjo rini shume me mundon
ti e e din, ne kete bote
a ka kush qe me ndihmon (2x)

(ref 2x)
se kam care, se kam care
pa e marre nje vajze beqare

a me ndihmo oj perendi
dhimbjet n'zemer sun i mbaj
gjumi i nate nuk me ze
rri vajtoj e vetem qaj

(ref 2x)

Marre nga Albumi: -A po vjen me mue- Shkup 1995


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 01/12/1995


Zyber Avdiu - Se Kam Qare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Kam Qare".
3. Video është e këngës "Se Kam Qare", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0