Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Si Molla Si Dardha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

hajde hajde hajde
is modha si dardha
ani lujmi lumi sonte
oh moj durt e bardha (2x)

(ref 2x)
qysh e kem adetin sonte
hajde na ta kallim
qe sa jemi pleq e t'ri
kengen mos ta ndalim

e hajde hajde hajde
si dardha si molla
e lujmi lujmi sonte
o moj durt e holla

(ref 4x)

marre nga albumi: -A po vjen me mue- Shkup 1995


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 01/12/1995


Zyber Avdiu - Si Molla Si Dardha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Molla Si Dardha".
3. Video është e këngës "Si Molla Si Dardha", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0