Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Zyber Avdiu - Une E Marre Shkupjanen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Lojra Mos Ban"
jam ra n'halle z'di ckat baj
vajze per qefin sun po gjaj
jan shume vajza qe jan te mira
kur po i pys nuk jane te lira (2x)

(ref 2x)
une e marre shkupjanen
jo nuk e pys nanen/baben
per dashni dhe per sevda
si shkupjanja vajze nuk ka

jam ra n'hall jam ra n'dashni
vec me pru at vajze ne shpi
prindve te mi ju kam tregu
se shkupjanen une e du

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet