Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Zyber Avdiu - Jam Merzit Jam Permallu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Merzit Jam Permallu".
3. Video është e këngës "Jam Merzit Jam Permallu", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zyber Avdiu - Jam Merzit Jam Permallu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

03/06/2013

2013-06-03T14:15:59+00:00a u merzite djalo ti ?
babe e nane ke lan ne shpi (2x)

(ref 2x)
u merzita po valla
se gurbeti na ka nda

a u merzite djalo ti ?
ke lan motra e vllazni

u merzita po valla
se gurbeti na ka nda (2x)

jam merzit jam permallu
ne gurbet s'muj me jetu
jam merzit jam permallu
se n'gurbet s'muj me jetu

Hitet. Shkup 1998


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë