Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Lojra Mos Ban Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

mos mi le moj syte me lot
mbushma zemren gezim plot
a po vjen oj bukuri
m'sjell gezim, m'jep dashuri

(ref 2x)
aman, aman moj xhan
me arshik zemra mos ban
1000 her met thane te du
asni here s'ke me gabu

mos ma len moj lotin n'sy
m'jep buzqeshje m'jet dashni
hajde hajde lul zambak
behu nuse me duvak

(ref 2x)

Hitet 1998. Shkup


Ky tekst u dërgua nga Albanian RecordsZyber Avdiu
Publikimi: 01/12/1998


Zyber Avdiu - Lojra Mos Ban
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lojra Mos Ban".
3. Video është e këngës "Lojra Mos Ban", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0