Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Zyber Avdiu - Prej Kosove Ne Gjermani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Kosove Ne Gjermani".
3. Video është e këngës "Prej Kosove Ne Gjermani", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Zyber Avdiu - Prej Kosove Ne Gjermani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/06/2013

2013-06-03T14:15:59+01:00mire po e lun vallen me stil
mire pe e dridh n'dore at mindil
sa mire ritmin po e pecjell
peshe na e con ket atmosfere (2x)

(ref 2x)
shume vende i kam kalu
bukuroshe kam taku
prej kosove ne gjermani
nuk kam pa mat mire se ti

mire po e lun doren me kam
sa mire belin e dredhon
s'mo mvjen ran, as m'vjen merzi
me ta kendu kengen karshi

(ref 4x)

Shkup, 2003.


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë