Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Hajt Hajt O Llokum Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(ref 2x)
hajt hajt o llokum
dridhe belin pak ma shume
belin tand kur e dredhon
krejt mallah cohet ne kam

jan mledh cikat me vallzu
valle te bukur jan tuj lu
lun nje vajze me sy te zi
zemren tim don me shkri

(ref 4x)

sa shume cika hyn ne valle
dojn me kallo nje mahalle
lun nje vajze me sy te zi
zemren time don me shkri (2x)

(ref 4x)

Studio eroll 5. Shkup, 2004


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 10/11/2012


Zyber Avdiu - Hajt Hajt O Llokum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Hajt O Llokum".
3. Video është e këngës "Hajt Hajt O Llokum", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0