Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zyber Avdiu - Dashnija Rinore

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnija Rinore".
3. Video është e këngës "Dashnija Rinore", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zyber Avdiu - Dashnija Rinore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

03/06/2013

2013-06-03T19:12:44+00:00a bjen mend e dashur dashnia rinore
a bjen mend e dashur dashnia rinore

ti me dhae bes te rejtur zemren moj ma more
ti me dhae bes te rejtur zemren moj ma more

shpirtin tim te ngrate sa shum ma lendove
shpirtin tim te ngrate sa shum ma lendove

tash po i lutem zotit mos mendoj nrinin
tash po i lutem mos mendoj rinin

se pom kallet shpirti zemra mqan si fmi
flak pom kallet shpirti zemra qan si fmii
a thu ku gabova qe mke lan vetmi
a thu ku gabova qe mke lan vetmi

ti mdole trathtare moj te denoft perendia
ti dole trathtare sdite cka esht dashia
i humbur mendime po mundon vetmia
ihumur mendime po mundon vetmia


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet