Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Zyber Avdiu - Sonte Vuaj Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

1 🔥

19/03/2012

2012-03-19T09:56:52+00:00

Këngë e albumit:

"Per Ty Goten Du Me Thy"
ishte nat pranvere kur u ndam me shikoje nsy dhe por se qaan kur me the me lot ne sy tash duhet me u ndaaaa prej at dit per mue u zhduk bota shok i vetme i ksaj jete me mbet koka fotografin e shiqojj lotet sun i mbajjj kush vend'timin do ti ledhaton tash flokt e tua kush ma ben ty te thot sa shum te duaaa kush n'vend timin dashurin ty ta shijon e dii se gabon se ti mu me haroon do te jet koha me u penduu do te jet vonn me u dashuru e di se gabon se ti mu me haron do te jet von me u penduu sikur do te thehet zemra imee pres e ty ste kam maa nperqfime ike shkove ne rug pa kthim mu me le npikllim prej at dit per mue u zhduk bota shok i vetme i ksaj jete me mbet koka fotografin e e shikojj e lotet sun i mbaj kush nvend'timin do ti ledhaton tash flokt e tua kush ma ben ty te thot sa shum te duaa kush nven'timin dashurin ty ta shijoon e di se gabon se ti mu me haron do te jet von me u penduu do te jet von me u dashuru.


Ky tekst u dërgua nga X0n1
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet