Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Ska Pranvera Pa Zambak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ma mir mos te kisha pa
Kurr ne ket jet tzot kisha qa
Zdot vajtoja kurr per ty
Por ti ike mle nvetmi. 2x

Ska pranvera pa zambak
Nuk ka zemer qe ska gjak
Hajt afromu pak ma ngat
Ta bej nuse me duvak. 2x

Linda mos te te kisha taku
Kurr ne ket jet skisha vajtu
Zdot vajtoj kurr per ty
Por ti ike m'le vetmi


Ky tekst u dërgua nga Ruralmu veryZyber Avdiu
Publikimi: 02/11/2012


Zyber Avdiu - Ska Pranvera Pa Zambak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Pranvera Pa Zambak".
3. Video është e këngës "Ska Pranvera Pa Zambak", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0