Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Zyber Avdiu - Sillma Kafen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/06/2016

2016-06-08T12:26:30+00:00

Këngë e albumit:

"Kemi Nis Dasem T'madhe"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sillma Kafen" kënduar nga Zyber Avdiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zyber Avdiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet