A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zyber Avdiu & Salim Arifi - Potpuria 2


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

(0) 🆕

17/07/2017

2017-07-17T12:40:54

Më Shumë Nga

Salim Arifi

Këngë e albumit:

"Këngë Dasmash"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuria 2" kënduar nga Zyber Avdiu & Salim Arifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zyber Avdiu & Salim Arifi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018