teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kemi patur shumë kërkesa për pajisjen e këngëve me akorde dhe kontributi i disa anëtareve të teksteshqip, ka qënë i jashtëzakonshëm. Shpresojmë që me ndihmën tuaj, ky arkiv të pasurohet çdo ditë dhe TeksteShqip të jetë një ndihmë për të gjithë atë që jane të interesuar për akorde të këngëve shqip.
Dërgimi i akordeve bëhet nga faqja e këngës për të cilën doni të dërgoni akordet.Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto