teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Banda Butuesi - Sa Here Vijme

ArkivaShqip/Acromax kanė vendosur ta bllokojnė shikimin e videoklipit "Sa Here Vijme" nga Banda Butuesi nė portalet shqiptare.

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  170

REFRENI: (X2)
Sa Her Vijm Na Jau Bim Super Rrep Qe Se Kan Pa
a ka Ma Kur Ti Grim Grim Don Me Dit Sa Ka
N'rrug Ton Smu Me i Ra , E din N'dhimt Kem Me ca
Tjert Rrin Kur Banda M'rrin Per Femna Pare Numer Nja

........ALBBOY..........
Thirri T"zit Kur Na sheh Se Po Vim Na
E Kem Zanat Me i djeg Mijt Me i Perzhit Na. . .
Sa Her Vijm bim Deshmit Kem Arrit Na. . .
Jena high e Me Zbrit Se Kem Njet Na . . .
sdom me dit ca menojn skena faj naa. . .
Krejt Pa Prit Ropt harrojn prap Tnjejt Naa . . .
Shum Besojn Fantazojn Shohin Andrra . . .
Se Kuptojn Se pranojn Se Gabojnn Brrahh . . .


doppio.o
eee nisem te i pari me dal te i funit rruga triumfit ku po na gjet, qytetin katunin e shkunim e tunim jem perkun qysh n'djep me rrep .thuni se muni po shuni mos luni e quni dicka tjeter ket pruni sa doni po prap knoni kot se kryt jua hek po e sheh dhe vet koha flet kercet nuk pret sdo me dit kush je djeg prek po me krye na njek qe te tvjen si fryme ere se sa her ka leh jan gre shpullat jan rreh kush ka fol nuk e di a je a sdo me kan po na po vijm si dilli n'bor

refreni(X2)
sa her vijm na jau bim super rrep qe se kan pa a ka ma kur ti grim grim do me dit sa ka n'rrug ton smu me i ra, e din n'dhimt kem me ca tjert rrin kur banda m'rrin per femna pare numer nja

hapi vesht edhe ni se po vijm na krejt thjesht kem arrit me merit na e kem dit e kem prit per ket dit na hapi sy qoje kryt jena ne na krejt emsit jan merzit kur jem paraqit na jan trondit na qe i kom i kem ka po don me dit se qa qysh jena rrit na faqe bardh kan me pa drit

CARTANI
per 1 arsye u kam ardh mju kallxu se jena prrall lal vim ket skenat me i kall,nuk ka kush neve me na nal kena rripat,qojm banditat,vijm e shfaqim jo hej kshyrni qika thirrni triman ***
se dhe vet e dini cka kili mili dini kush jena dim kush jini shanse skeni me ardh secili dini sa kena dim sa kini vini pini tere valles i bini te kanga fshini biografin BUM ma zi secili

Sa Her Vijm Na Jau Bim Super Rrep Qe Se Kan Pa
a ka Ma Kur Ti Grim Grim Don Me Dit Sa Ka
N'rrug Ton Smu Me i Ra , E din N'dhimt Kem Me ca
Tjert Rrin Kur Banda M'rrin Per Femna Pare Numer Nja

Ky tekst u dėrgua nga #Reenaalboz!   loralora
Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet


Kalendari
27/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Bobby Valentino
Bobby Valentino
35 vjeē
Anonimos
Anonimos
27 vjeē

Votimi i Javes
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra