teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

ELVANA GJATA :: NEWS


Elvana Gjata, Imazh I Tring Digital


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3

[30-04-2012]
Pas pėrfundimit tė "Dancing with the Stras" Elvana ka marrė ofertėn qė tė jetė imazh i kompanisė "Tring Digital". Mė parė Imazh i kėsaj kompanie ka qenė kėngėtarja Orinda Huta.

Kėngėtarja, e cila kėto ditė realizoi klipin e kėngės "Gjaku im" dhe po e vazhdon impenjimin e saj nė spektaklin "Dancing with the Stars", nuk ka tė ndalur me sukseset e saj.

Elvana per momentin eshte me e preferuara ne garen e kercimit, ne te cilen marrin pjese personazhe shume te njohur te skenes sone. Vajza seksi e muzikes, qe beri per vete shume fansa me muziken dhe sensualitetin e saj, si duket po fiton zemrat e shqiptareve edhe ne kete gare. Nga votimi online qe eshte hapur ne faqen zyrtare te "Dancing", vota te shumta po shkojne ne favor te Elvana Gjates e cila ka lene mbrapa shume femra seksi, sic jane Adelina Tahiri, Inida Gjata dhe Aferdita Dreshaj e shume konkurrente te tjere te njohur. Votat online ne adrese te Elvanes jane ne numer te shumte, saqe e bejne nje nga pretendentet kryesore per te fituar cmimin e madh te kesaj gare. Deri ne momentin qe po flasim, vota te shumta po shkojne ne adrese te kengetares. Ajo ndiqet pas nga kengetari Vedat Ademi i cili po perkrahet shume nga faqet e fansave te Ledri Vules ne facebook, si dhe nga Aferdita Dreshaj dhe Adelina Tahiri, ndersa konkurentet e tjere jane shume mbrapa, te mos themi qe mezi kane siguruar nga 100 vota like dhe shume te tjera dislike.
 (Kosova Sot/panorama plus)

Kalendari
27/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Anonimos
Anonimos
27 vjeē
Bobby Valentino
Bobby Valentino
35 vjeē

Votimi i Javes
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra