teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

ELVANA GJATA :: NEWS


Elvana Gjata, Pasion Dhe Sukses Edhe Ne Kercim


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3

[02-05-2012]
Kėngėtarja nga Shqipėria, Elvana Gjata, e cila ėshtė konkurrente nė "Dancing with the Stars", ka pohuar se ky angazhim ėshtė shfaqur nė kohėn e duhur dhe nė mėnyrė profesionale.
"'Dancing with the stars' ėshtė njė pasion i madh i imi, shumė i hershėm, qė vjen dhe shfaqet nė kohėn e duhur nė mėnyrė profesionale", ka pohuar Elvana gjatė njė interviste.

Kėngėtarja e sheh spektaklin nė fjalė si njė mundėsi tė mirė pėr ta shfaqur edhe njė talent tjetėr tė saj.

"Mė shumė se sa njė garė, pėr mua 'Dancing' ėshtė njė mundėsi shumė e mirė pėr tė treguar njė aftėsi tjetėr timen, qė e bėj me shumė dashuri", ka shtuar Elvana.

Duket se kėngėtarja pėr momentin ėshtė mė e preferuara nė garėn e kėrcimit "Dancing with the stars", nė tė cilėn marrin pjesė personazhe shumė tė njohur tė skenės sonė. Vajza seksi e muzikės, qė bėri pėr vete shumė fansa me muzikėn dhe sensualitetin e saj, si duket po fiton zemrat e shqiptarėve edhe nė kėtė garė. Nga votimi online qė ėshtė hapur nė faqen zyrtare tė "Dancing", vota tė shumta po shkojnė nė favor tė Elvana Gjatės e cila ka lėnė mbrapa shumė femra seksi, siē janė Adelina Tahiri, Inida Gjata dhe Afėrdita Dreshaj e shumė konkurrentė tė tjerė tė njohur.

Votat online nė adresė tė Elvanės janė nė numėr tė shumtė, saqė e bėjnė njė nga pretendentet kryesore pėr tė fituar ēmimin e madh tė kėsaj gare. Deri nė momentin qė po flasim, vota tė shumta po shkojnė nė adresė tė kėngėtares. Ajo ndiqet pas nga kėngėtari Vedat Ademi i cili po pėrkrahet shumė nga faqet e fansave tė Ledri Vulės nė facebook, si dhe nga Afėrdita Dreshaj dhe Adelina Tahiri, ndėrsa konkurentėt e tjerė janė shumė mbrapa, tė mos themi qė mezi kanė siguruar nga 100 vota like dhe shumė tė tjera dislike.
 (Panorama/Telegrafi)

Kalendari
19/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
F-Kay
F-Kay
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Enca - Ata Nuk E Din

  Tingulli 3nt - Jasha

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra