teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

ELVANA GJATA :: NEWS


Njėsh Pėr Elvanėn


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[07-06-2012]
Elvana Gjata, e cila ka javė qė i ėshtė pėrkushtuar spektaklit televiziv "Dancing With The Stars" nė garėn e mbrėmshme nuk ishte edhe shumė e mirė me vallėzimin e saj.
Kjo performancė e Elvanės me partnerin Gerdi, bėri qė kryetari i jurisė, Ilir Shaqiri, t'i japė asaj minimumin e pikėve, vetėm njė pikė. Me vlerėsimin e mbrėmshėm ajo duket se po i largohet fitores, megjithėse cilėsohej si favorite e garės.

Mirėpo Elvana, pėrveē vallėzimit nė pistė, ka njė pėrparėsi mė tė madhe nga garuesit e tjerė - publiku e do atė pa masė.

Edhe vetė kėngėtarja ka thėnė se beson te publiku dhe mbėshtetja, pavarėsisht paraqitjes sė saj nė spektaklin e mbrėmshėm.
 (Telegrafi)

Kalendari
20/09/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Leonida Marjakaj
Leonida Marjakaj
33 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Alqi Boshnjaku
Alqi Boshnjaku
(1954-1998)

Votimi i Javes
   15-21 Shtator 2014

Cili Grup Rap Ju Pelqen Me Shume?

  Babastars

  O.T.R.

  T.B.A.

  P.I.N.T.

  Kaos

  Etnon

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra