teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

ELVANA GJATA :: NEWS


Elvana Gjata, Koncerte Nė Vendet Skandinave


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[09-12-2012]
Nuk ėshtė hera e parė qė ajo shfaqet nė koncerte nė Vendet Skandinave, por gjithmonė ėshtė pėlqyer shumė. Sallat janė mbushur gjithmonė me shfaqjen e Elvanės, ndėrsa ajo si njė nga kėngėtaret mė tė njohura tė skenės shqiptare, ėshtė pėrkujdesur qė atyre t'u servirė njė spektakėl tė paharruar.

E veshur me fustane tė shkurta seksi, kėngėtarja Gjata ėshtė shfaqur mė nė formė se kurrė, duke treguar se akoma mban primatin e kėngėtares seksi, duke lėnė mbrapa disa kolege tė saja, tė cilat kohėve tė fundit kanė pasur probleme me peshėn. Njė krehje elegante, veshje ekstravagante, performancė seksi si dhe kėngė hite, janė formula e suksesit nė skenėn shqiptare. Ndėrkohė qė flitet se shumė shpejt Elvana do tė shfaqet nė njė projekt tė ri e mbuluar, te klipi i kėngės "Beso". Ne mėsojmė se kėngėtarja e njohur para kėsaj kėnge do tė lanēojė nė treg njė tjetėr kėngė tė re, e cila do tė jetė si parapri pėr albumin e ri tė cilin ėshtė duke e pėrfunduar dhe pritet tė dalė nė treg diku nga pranvera e vitit tė ardhshėm. Projekt ky qė do tė pasojė pas albumit tė fundit, tė cilin e editoi nė bashkėpunim me Flori Mumajesin me titull "Gjysma ime".

Kėngė tė reja si dhe klipe qė do tė shoqėrojnė kėtė album, do tė mund t'i shohim vitin e ardhshėm, ndėrsa deri atėherė do tė shijojmė dy kėngėt e reja qė Elvana ka vendosur t'i bėjė publike, ku me kėto kėngė ajo do tė shfaqet edhe nė xhirimet festive.
 (PanoramaPlus)

      Elvana Gjata - Beso (Feat. 2po2) [Teksti dhe Klipi]
Kalendari
15-09-2014
Gėzuar Ditelindjen SHUMĖ URIME:
Alberie Hadergjonaj
Alberie Hadergjonaj
39 vjeē
Devis Xherahu
Devis Xherahu
41 vjeē
Labinot Beqiri
Labinot Beqiri
26 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Shtator 2014

Cili Grup Rap Ju Pelqen Me Shume?

  Babastars

  O.T.R.

  T.B.A.

  P.I.N.T.

  Etnon

  Kaos

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra