SHARE:
  Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Elvana Gjata - Abone (6 Dite Pa Ermalin)    (Feat. Ermal Mamaqi)


Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ne bashke u njohem kur bleva sanduiç
dhe keçapi me pikonte ne sy.

Elvana:
Ishe i pari qe un kam pare
qe futej ne fastfood me pizhama

.......

Ky tekst u dërgua nga Rigelsii

teksteshqip.com © 2007 - 2017