teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këndi Junior

Këngë nga Artistë Junior:

  Pellumb Hajdari - Qingji

  Pamela Kovaci - Mesueses Time Te Pare

  Erza Muqoli - Duaje Atdheun Tend

  Albana Berisha - Mesuesja Ime

  Ajfer Aliu - Mesuesja Ime

  Mishel - Mama

  Dea Sabriu - Mesuesja Ime

  Yll Bislimi - Falemndierit Ju Mesues

  Mishela Rapo - Jemi Nje, S'jemi Dy

  Albion Rexhaj - Atdheut Tim

  Kripmjaltezat - Ninulla E Frikes

  Dorina Coba - Mesueses Time

  Lior Hajdari - Mora Fjale

  Kripmjaltezat - Parku I Heshtjes

  Rea Rexhepi - Kesulekuqja

  Triola Jakupi - Buzëkuqi

  Ema Smajli - Nje Shtatori

  Armend Ademi - Aventura

  Donika Nuhiu - Romeo Dhe Zhuljeta

  Klesta Qehaja - Besoj

  Pellumb Hajdari - Qeni

  Adea Latifi - Shkolla Ime

  Marigona Imeri - 17 Shkurti

  Alisa Jerliu - Motrat

  Pellumb Hajdari - Rokoko

  Vanesa Doqi - Tradhtar

  Alisa Jerliu - Kukulla

  Kristina Hajdari - Zemra Rrahe Per Nje Shqiperi

  Sala Jashari - Kenge Per Flamurin

  Djellona Krasniqi - Shkolla Jon

  Alisa Jerliu - Hani Hani

  Eris Rexhepi - Stilin Kshtu E Kam

  Eris Rexhepi - Hakerat

  Pellumb Hajdari - Sherri I Vogel

  Anila Ajeti - Nenes

  Yll Bislimi - Ilahi Per Nenen

  Erza Muqoli - Papaoutai

  Rina Krasniqi - Çunga Llunga

  Kripmjaltezat - Gjyshe Me Fal

  Pellumb Hajdari - Sherri Ne Katun

  Albana Berisha - Femijeria Ime

  Liori - Gabim

  Mishela Rapo - Dambaje

  Roderika Ukelli - Gjyshi Dhe Gjyshja

  Roderika Ukelli - Diferenca

  Picirruket - Llalla Llulla

  Niki Mjeda - Nje Lahute E Nje Flamur

  Roderika Ukelli - Vajzat

  Lior Hajdari - Mulla Jakupi

  Emara Berisha - 10 Barbikat

Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto