A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këndi Junior

Këngë nga Artistë Junior:

  Pellumb Hajdari - Qingji

  Erza Muqoli - Duaje Atdheun Tend

  Mishel - Mama

  Albion Rexhaj - Atdheut Tim

  Triola Jakupi - Buzëkuqi

  Rea Rexhepi - Kesulekuqja

  Lior Hajdari - Mora Fjale

  Pamela Kovaci - Mesueses Time Te Pare

  Alisa Jerliu - Hani Hani

  Kripmjaltezat - Ninulla E Frikes

  Armend Ademi - Aventura

  Vanesa Doqi - Tradhtar

  Eris Rexhepi - Stilin Kshtu E Kam

  Mishela Rapo - Jemi Nje, S'jemi Dy

  Mishela Rapo - Dambaje

  Blinera Muzhaku - Shqip Këndoj

  Sala Jashari - Kenge Per Flamurin

  Yll Bislimi - Aty Për Aty

  Alisa Jerliu - Kukulla

  Kristina Hajdari - Zemra Rrahe Per Nje Shqiperi

  Ajfer Aliu - Mesuesja Ime

  Albana Berisha - Dua Dua

  Kripmjaltezat - Parku I Heshtjes

  Picirruket - Llalla Llulla

  Djellona Krasniqi - Shkolla Jon

  Elona Sopjani - Dhuratat

  Pellumb Hajdari - Rokoko

  Pellumb Hajdari - Sherri Ne Katun

  Yll Bislimi - Ilahi Per Nenen

  Xhaxhi Piktori - Pranvera

  Marigona Imeri - 17 Shkurti

  Rina Krasniqi - Çunga Llunga

  Adea Latifi - Shkolla Ime

  Eris Rexhepi - Hakerat

  Emara Berisha - 10 Barbikat

  Lior Hajdari - Këngë Për Gjyshin

  Emin Aliu - Shkruaje N'leter

  Roza Sadiku - Garderoba Ime

  Donika Nuhiu - Romeo Dhe Zhuljeta

  Winx Club - Nuk Kam Me Lot

  Klesta Qehaja - Besoj

  Pellumb Hajdari - Sherri I Vogel

  Niki Mjeda - Nje Lahute E Nje Flamur

  Pellumb Hajdari - Stili Travollta

  Yll Bislimi - Falemndierit Ju Mesues

  Ema Smajli - Palaqo

  Alisa Jerliu - Motrat

  Lorina Dula - E Premte

  Elvira Morina - Muzika Ime

  Ema Smajli - KarateLoading...


Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto