teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Audio


Mc Kresha - Donald Slam Dunk Outro


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  6Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Donald Slam Dunk Outro" kënduar nga Mc Kresha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mc Kresha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.

Mc Kresha - Donald Slam Dunk Outro
(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)

Kalendari
27/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto