teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   aldo7   Offline   Mesazh  
   Emri:   albaniaotr7
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   
   Mosha:    25 Vjeç
   Ditëlindja:   23 Maj 1992
   Shenja e Horoskopit:   Binjaket
   Profili:    aldo7 nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2010-11-10 15:32:02
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2012-12-16 11:27:49
   Tekste të dërguara:    2 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    4 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    2 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Noizy     507 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto